Menu Zamknij

Viktoryia Sidarovich

  • 24 stycznia, 2022
E-mail
psyfome@gmail.com
Phone Number
+48792263307
Wiek
26
Data urodzenia
15-10-1995
Wzrost
172
Waga
112
Wykształcenie
Psychologiczny (Mistrz)
Obywatelstwo
Białoruś
Z jakimi chorobami jesteś w stanie pracować lub z którymi masz już doświadczenie?
Demencja / choroba Alzheimera (wczesny etap), Demencja / choroba Alzheimera, Depresja, Guz / Rak
Język niemiecki
Komunikatywny (A2)
Język angielski
Odpowiadający (A1)
Język francuski
Kurs językowy pojedyncze wyrazy
Język włoski
Kurs językowy pojedyncze wyrazy
Język polski
Kurs językowy pojedyncze wyrazy
Język rosyjski
Bardzo dobry (C1)
Język hiszpański
Kurs językowy pojedyncze wyrazy
Osoba, którą należy się opiekować
bez znaczenia
Czy palisz papierosy?
Nie
Czy masz alergie?
Nie
Czy masz aktualne prawo jazdy?
Nie
Jakie zadania wykonujesz podczas wyjazdu jako opiekun?
Lekka praca domowa, Gotowanie, Zakupy domowe, Spacer jako forma aktywizacji, Towarzyszenie przy wizytach u lekarza i uroczystościach rodzinnych, Opieka nad zwierzętami
Zgoda rekrutacyjna
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Custodia Med. Sp. z o. o. (KRS 0000923325) moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu, poczty elektronicznej (e-mail), telefonu oraz innych danych osobowych w szczególności takich jak: obywatelstwa, stanu cywilnego, daty urodzenia, wagi, wzrostu, informacji dotyczącej ogólnego stanu zdrowia, czy jestem osobą palącą lub nie palącą, wykształcenia, posiadanych dyplomów i certyfikatów w tym prawa jazdy, doświadczenia i umiejętności zawodowych, referencji do świadczenia usług oraz generalnego opisu mojej osoby (rozumianego jako informacji o moim doświadczeniu, nabytych umiejętnościach oraz cechach charakteru) w celach zarówno prowadzonej obecnie jak i przyszłych rekrutacji w tym na przesyłanie mi ofert zlecenia za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu komórkowego lub stacjonarnego (w tym poprzez wykorzystanie telekomunikacyjne urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących) które pozwolą Administratorowi dopasować odpowiedniego Podopiecznego lub Kontrahenta do moich umiejętności, preferencji oraz dotychczasowego doświadczenia.
Zgoda marketingowa
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Custodia Med. Sp. z o. o. (KRS 0000923325) moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu, poczty elektronicznej (e-mail), telefonu oraz innych danych osobowych w szczególności takich jak: obywatelstwa, stanu cywilnego, daty urodzenia, wagi, wzrostu, informacji dotyczącej ogólnego stanu zdrowia, czy jestem osobą palącą lub nie palącą, wykształcenia, posiadanych dyplomów i certyfikatów w tym prawa jazdy, doświadczenia i umiejętności zawodowych, referencji do świadczenia usług oraz generalnego opisu mojej osoby (rozumianego jako informacji o moim doświadczeniu, nabytych umiejętnościach oraz cechach charakteru)dla celów marketingowych również poprzez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu komórkowego lub stacjonarnego (w tym poprzez wykorzystanie telekomunikacyjne urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących) które pozwolą Administratorowi dopasować odpowiedniego Podopiecznego lub kontrahenta do moich umiejętności, preferencji oraz dotychczasowego doświadczenia.
Regulamin
Akceptuję warunki <a href="regulamin">Regulaminu przetwarzania danych osobowych</a>

O mnie

Jestem psychologiem z tytułem magistra psychologii. W tej chwili mieszkam w Polsce, w mieście Kraków i szukam stałej pracy.

Nie mam doświadczenia jako opiekun, ale posiadam niezbędną do tego wiedzę i szybko się uczę. Chętnie nawiążę z Tobą współpracę.

Umiejętności

Odpowiedzialna, umiem znaleźć kontakt z ludźmi, znam podstawy medycyny, psychologii i psychopatologii, miałam doświadczenie w poradnictwie psychologicznym dla pacjentów onkologicznych, choroby Alzheimera, pacjentów z depresją (wolontariat), posiadam wyższe wykształcenie psychologiczne (Białoruś ), obecnie przechodzę zaawansowane szkolenie na temat „Podstawy biologiczne psychopatologii” na Uniwersytecie Bałtyckim.

Zainteresowania

Literatura i sztuka, muzyka, fotografia, podróże, psychologia, medycyna, komunikacja z ludźmi

Contact Candidate

Contact