Menu Zamknij

Xisha Angelova

  • 22 stycznia, 2022
E-mail
xisha@mail.ru
Phone Number
+48576726761
Wiek
46
Data urodzenia
12091975
Wzrost
163
Waga
63
Wykształcenie
Studia wyższe w zakresie sztuki
Z jakimi chorobami jesteś w stanie pracować lub z którymi masz już doświadczenie?
Demencja / choroba Alzheimera (wczesny etap), Demencja / choroba Alzheimera, Depresja, Parkinson, Problemy sercowo-naczyniowe, Reumatyzm
Język niemiecki
Komunikatywny (A2)
Język angielski
Komunikatywny (A2)
Język polski
Komunikatywny (A2)
Język rosyjski
Bardzo dobry (C1)
Osoba, którą należy się opiekować
bez znaczenia
Czy palisz papierosy?
Nie
Czy masz alergie?
Nie
Czy masz aktualne prawo jazdy?
Tak
Jakie zadania wykonujesz podczas wyjazdu jako opiekun?
Lekka praca domowa, Zakupy domowe, Spacer jako forma aktywizacji, Towarzyszenie przy wizytach u lekarza i uroczystościach rodzinnych, Lekkie ogrodnictwo jako forma aktywizacji seniorów, Opieka nad zwierzętami
Zgoda rekrutacyjna
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Custodia Med. Sp. z o. o. (KRS 0000923325) moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu, poczty elektronicznej (e-mail), telefonu oraz innych danych osobowych w szczególności takich jak: obywatelstwa, stanu cywilnego, daty urodzenia, wagi, wzrostu, informacji dotyczącej ogólnego stanu zdrowia, czy jestem osobą palącą lub nie palącą, wykształcenia, posiadanych dyplomów i certyfikatów w tym prawa jazdy, doświadczenia i umiejętności zawodowych, referencji do świadczenia usług oraz generalnego opisu mojej osoby (rozumianego jako informacji o moim doświadczeniu, nabytych umiejętnościach oraz cechach charakteru) w celach zarówno prowadzonej obecnie jak i przyszłych rekrutacji w tym na przesyłanie mi ofert zlecenia za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu komórkowego lub stacjonarnego (w tym poprzez wykorzystanie telekomunikacyjne urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących) które pozwolą Administratorowi dopasować odpowiedniego Podopiecznego lub Kontrahenta do moich umiejętności, preferencji oraz dotychczasowego doświadczenia.
Zgoda marketingowa
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Custodia Med. Sp. z o. o. (KRS 0000923325) moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu, poczty elektronicznej (e-mail), telefonu oraz innych danych osobowych w szczególności takich jak: obywatelstwa, stanu cywilnego, daty urodzenia, wagi, wzrostu, informacji dotyczącej ogólnego stanu zdrowia, czy jestem osobą palącą lub nie palącą, wykształcenia, posiadanych dyplomów i certyfikatów w tym prawa jazdy, doświadczenia i umiejętności zawodowych, referencji do świadczenia usług oraz generalnego opisu mojej osoby (rozumianego jako informacji o moim doświadczeniu, nabytych umiejętnościach oraz cechach charakteru)dla celów marketingowych również poprzez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu komórkowego lub stacjonarnego (w tym poprzez wykorzystanie telekomunikacyjne urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących) które pozwolą Administratorowi dopasować odpowiedniego Podopiecznego lub kontrahenta do moich umiejętności, preferencji oraz dotychczasowego doświadczenia.
Regulamin
Akceptuję warunki <a href="regulamin">Regulaminu przetwarzania danych osobowych</a>

O mnie

Mam na imię Xisha i opisałabym siebie jako miłą i dobrą słuchaczkę, empatyczną, stabilną emocjonalnie, chodzącą do kościoła chrześcijankę, ikonografa i osobę, która szuka pracy z ludźmi, ponieważ widzę w niej wielką służbę społeczną, bez brawury, po prostu kocham ludzi.

Umiejętności

Wychowałam się w rodzinie lekarskiej, moja babcia była bardzo dobrym pediatrą, diagnostą, nawet poza godzinami pracy zawsze odwiedzali ją rodzice, mam pewne umiejętności przedmedyczne, umiem robić zastrzyki, oczywiście nie boję się krwi, w wolnych chwilach maluję ikony, ale nie dla duchowej wygody i komfortu, tylko dlatego, że od czasu do czasu mam zlecenia.

Zainteresowania

Szukam pracy bez zakwaterowania, gdyż mam na utrzymaniu córkę.Godziny dowolne, artystka nie jest przyzwyczajona do żadnych grafików.Równie chętnie zaopiekuje się dziećmi.Lub rodzicami.

Contact Candidate

Contact