Menu Zamknij

"Dziecko chce być dobre.
Jeżeli nie umie - naucz.
Jeżeli nie wie - wytłumacz.
Jeżeli nie może - pomóż."

-Janusz Korczak

Custodia Kids daje możliwość wyboru profesjonalnej i odpowiedzialnej Niani. Stosowane przez nas zasady rekrutacji Niań oraz indywidualne podejście pozwalają sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Rodziców.

Custodia Kids

"Dzieciom trzeba dać serce, piękno i uśmiech,
aby nauczyły się kochać ludzi
i wszystko co je otacza, aby omijał je smutek."

- Maria Kownacka

Każde dziecko jest indywidualną i niepowtarzalną istotą. Dlatego przywiązujemy ogromną wagę do posiadanych przez nasze Nianie umiejętności oraz wiedzy, aby mogły one aktywnie
i wrażliwie reagować na potrzeby najmłodszych. Pomimo różnego stażu oraz doświadczenia
w opiece nad dziećmi, wszystkie Nianie mają mnóstwo empatii i cierpliwości. Sprawują odpowiedzialną i troskliwą opiekę nad dziećmi w bezpiecznym domowym środowisku.

Nasze nianie są wszechstronnie wykształcone, godne zaufania, kompetentne i z łatwością nawiązują kontakt z dziećmi. Swoją pracę wykonują z pasją. Ukończyły studia lub studiują na uczelniach pedagogicznych, artystycznych lub sportowych. Całą swoją wiedzą i umiejętnościami będą dzielić się z Twoim dzieckiem.

Za naszym pośrednictwem możesz zaangażować Nianię na indywidualnie określonych
i uzgodnionych warunkach lub skorzystać z jednego z zaproponowanych przez nas poniżej programów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców stworzyliśmy trzy odrębne propozycje zaangażowania Niani, w ramach których mogą Państwo znaleźć odpowiednią opiekunkę dla swoich dzieci.

Niania "La Bonne"

40zł / godzina
  • 3 godziny / 120zł
  • 4 godziny / 160zł
  • 5 godzin / 200zł
  • 6 godzin / 240zł
  • 7 godzin / 280zł
  • 8 godzin / 320zł

Niania „La Bonne” dedykowana jest dla Rodziców, którzy nie potrzebują Niani na stałe. Rodzice nie muszą rezygnować z wyjść do teatru, kina, ani też z wieczornych spotkań z przyjaciółmi. Pod ich nieobecność Niania w kreatywny sposób zorganizuje czas dzieciom, a Rodzice będą mieć pewność, że znajdują się one w dobrych rękach.

*Opieka doraźna

Czytanie książki dziecku przez nianię

Niania "Magnifique"

Opiekunka dziecka pomaga w nauce

Niania „Magnifique” jest optymalnym rozwiązaniem dla Rodziców aktywnych zawodowo. Oferujemy możliwość dostosowania pracy Niani do aktywności zawodowej Rodziców i indywidualnych potrzeb dzieci.

Głównym zadaniem Niani jest współpraca z rodzicami w zakresie opieki i wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka; organizowanie zajęć lekcyjnych, twórczych, sportowych i naukowych odpowiednich dla wieku dziecka.

Oprócz podstawowych obowiązków Niania nauczy dziecko zasad właściwego komunikowania się i zachowania (savoir vivre) oraz może sprawować opiekę podczas nieobecności Rodziców, w czasie uroczystości rodzinnych, wyjazdów wakacyjnych i ferii.

** Cena usługi ustalana indywidualnie

Cechy charakteru i umiejętności Niani:

Zakres obowiązków:

Niania "Excellente"

Niania „Excellente” to w jednej osobie – niania, opiekunka i nauczycielka Twoich dzieci. Profesjonalistka z wyższym wykształceniem i praktycznym doświadczeniem w opiece nad dziećmi. Angażując Nianię „Excellente”, Rodzice nie muszą już korzystać z usług korepetytorów, nauczycieli języków obcych, czy osób lub instytucji rozwijających inne umiejętności (plastyczne, muzyczne, sportowe) dzieci.

Predyspozycje i osobowość Niani, jej wszechstronna wiedza, wysoka kultura osobista, pasja i oddanie w wykonywaniu obowiązków to gwarancja, iż potrafi ona odpowiednio rozpoznać potrzeby dziecka i w sposób właściwy stymulować jego wszechstronny rozwój.

Dzięki opiece Niani „Excellente”, Rodzice zyskują pewność, że ich dziecko wyrośnie na zrównoważonego emocjonalnie, kulturalnego i żądnego wiedzy człowieka.

 
Osoba do opieki nad dzieckiem

Niania często spędza z dziećmi wiele lat, poświęca im wiele czasu, przez co jest silnie związana z nimi emocjonalnie i w rzeczywistości staję się członkiem rodziny. Jeżeli Rodzice uznają, że taka wyjątkowa i niezwykła opiekunka powinna zamieszkać razem z dziećmi to jest również taka możliwość.

*** Cena usługi ustalana indywidualnie

Zaangażowanie Niani, krok po kroku

Wysłanie kwestionariusza
Rekrutacja Niani
Akceptacja Niani
Ustalenie warunków umowy
Podpisanie umowy

Opłaty rekrutacyjne

Niania „La Bonne”                          0 zł

Niania „Manifique”                  900 zł

Niania „Excellente”              1 500 zł

  Rekrutacja Niani w celu samodzielnego zatrudnienia przez Rodziców.

2 500zł

Rekrutacja Niani w celu samodzielnego zatrudnienia przez Rodziców

2 500zł

Możliwość samodzielnego zatrudnienia Niani przez Rodziców, spośród zrekrutowanych przez Firmę kandydatek zgodnie z uzgodnionymi wytycznymi.

Dołącz do zespołu Niań Custodia Kids!

Niania z dzieckiem

Jeśli praca z dziećmi jest Twoją pasją, posiadasz odpowiednie predyspozycje i kwalifikacje do zapewnienia profesjonalnej opieki – dołącz do zespołu Niań Custodia Kids! Szukamy odpowiedzialnych i pełnych zaangażowania Niań, gotowych do pokazania dzieciom świata w ciekawy i kreatywny sposób.